ÖRNEKLER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

Sauna Buhar Odaları

 BİRİNCİ KALİTE DOĞAL KRİSTAL MENTOL SAUNA

WhatsApp Siparis : +9 0533 600 98 09        instagram : @kristalmentol

Kristal Mentol; sauna , buhar ,hamam ve spa merkezlerinde kristal mentol veya sıvı mentol şeklinde kullanılmaktadır. Kristal mentol, ortama taze ferah doğal mentol kokusu yayar. 

Kristal Mentol 500 gr  ve 25 kg ambalajlarda satışı yapılmaktadır. 

 

Tamamen Doğal Kristal Mentol ve Sıvı Mentol,   Sauna Esansları, Kova, Termometre, Hygrometer, Sauna Sobası,

Sauna Taşı ve Tüm Sauna Malzemeleri.     Bitkisel Masaj Yağları Aramoterapi Masaj Yağları, Masaj Kremleri

 

Sauna ve Buhar Odaları, 

   

 

SAUNA

Malzemeleri :

Sauna Kaplaması Ve Oturma Düzeneği Akdeniz Yöresi Çamı lambri ile kaplama Çam karkaslar üzerine, saunaya uygun olarak hazırlanmış; fırınlanmış ve özel şartlarda bekletilmiş ek yerleri belli olmayan kanallı super kalite 18 x 90 mm. Ebatlarında lambriler ile yapılır. Oturma ranzaları üst ve alt kademeler birbirine bağlı olarak sabitlenecektir.    +80 x 50 ve +40 x 40 mm’lik ranza altı taşıyıcısı ile ranza üstleri 19 x 90 mm.  ebatlarında abachi ağacındandır. Sabit saunada izolasyon ; duvar ile lambri arasına 5 cm. Cam yünü ile yapılır.

Sauna Kapısı Standart Ahşap Kapı : Her iki yüzü lambri kaplı, izolasyonlu, 20x50 çift camlı, köknar kasalı dışarı açılacak şekilde imal edilir.

Sauna Isıtıcısı   Dış gövde siyah, üstü ve iç gövde galvaniz saç, alttan kumandalı, 4 saat emniyet stoplaması, 8 saat timerı bulunan, 15-30 kg taş kapasiteli sauna sobası.

Zemin Döşemesi  Rahat temizliğe imkan verecek şekilde 19 x 90 mm çam ağacından ızgara biçiminde yapılacaktır.

Saunanın içindeki havanın doğal sirkülasyonunu temin için sauna tekniğine uygun olarak yapılır.

Yan Ekipmanlar  Saunanın aydınlatması porselen duylu köşe aplik ile yapılacak olup sauna büyüklüğü ile orantılı adette takılacaktır.

Sauna baş yastığı çam ağacından ergonomik dizayn edilmiş olup, sauna büyüklüğü ile orantılı adette konulacaktır. Sobanın elektrik bağlantısında kullanılan kablo 750 °C alev ısısına, 300 °C oda ısısına dayanıklı TSE normlu kablodur.  Projede belirtilen noktalara alarm butonu tesisatı çekilir ve alarmın çalması istenilen yere zil sisteminin çekilir. Sauna mahallinde  müzik yayını için ses sisteminin çekilebilir ve hoparlör temin edilebilir  Sauna kapı ve penceresinde  ~ 40 x 40 cm. ölçülerinde ısıcam kullanılılır  Ergenomik Sauna baş yastığı ( 2 adet )  Sauna Apliği komple porselen duyları ile birlikte ( 2 adet )  Yer ızgarası ,Havalandırma klapesi, Menfez kapağı,  Isıtıcı  Sauna sobası taşı, kum saati, termometre+hygrometre   Bakır kova ve kepçe  kullanılır.

  

Bu kategoride ürün bulunamadı.